Anglicky v pohodě, bez bariér    

   
   O nás
  Kdo jsme?     
 
 

Little Britain je jazykové studio zaměřené na výuku angličtiny. Little Britain se prostřednictvím svých učitelů snaží naučit vás učit se  anglický jazyk a také mu "porozumět". Little Britain vychází ze znalosti problémů českých studentů, které plynou z rozdílnosti obou gramatik, a chápe tedy i jejich specifické potřeby. V Little Britain učitelé učí, protože je to baví a protože si angličtinu oblíbili...

   Kdo jsme?
     
  Co nabízíme?    Co nabízíme?
     
 

Nabízíme kurzy reálně používané angličtiny, kterou se mluví po celém světě. Klademe důraz na komunikativní slovní přístup. Se studenty postupně zkoumáme, poodhalujeme a následně objevujeme „o čem vlastně anglický jazyk je“.  Výuka probíhá v jazyce anglickém, s rodilými mluvčími. Studenti pracují také v párech či skupinách. Naším cílem je co nejefektivnější využití času, který student stráví ve třídě.

Připravíme vás na zkoušky pro FCE, KET, PET, BEC1, BEC2.

   Co umíme učit?
     
     Co čekáme od vás?
     
  Co umíme učit?    Co můžete očekávat
     od nás?
 

Učíme všechny úrovně angličtiny – od úplných začátečníků po naprosto zběhlé studenty.. Učíme individuálně i v malých skupinách.

   
 Jak učíme?
 

Jakmile vyplníte vstupní test a zúčastníte se krátkého přijímacího pohovoru, zatřídíme vás do výukové úrovně, která vám bude co nejlépe šitá na míru..

 
 
     About us

Pokračování...

   
   Zpět/Back
Adobe Systems